Delta keskus otsib ettevõtjaid

2020. aasta alguseks valmib Tartu kesklinnas Emajõe kaldal paiknev õppe- ja teadushoonest ning ettevõtlusmajast koosnev Tartu ülikooli Delta keskus, mille eesmärk on saada Eesti üheks aktiivsemaks innovatsiooni lipulaevaks. Tartu ülikool asub kaardistama Delta ettevõtlusmaja võimalikke rentnikke.

Õppe- ja teadushoone koondab endasse ülikooli infotehnoloogia, arvutiteaduse, arvutitehnika ja robootika, matemaatika ja statistika ning majandusteaduse ja ärinduse alase õppe- ja teadustöö.

Ettevõtlusmaja on viiekorruseline ärihoone renditava pinnaga ca 3500 m2, mille eesmärgiks on tuua õppe- ja teadustööga haakuv teaduspõhine ettevõtlus ülikoolile võimalikult lähedale, avades laiaulatuslikud võimalused erinevateks koostöövormideks:

• kursuse- ja diplomitööd ning õppeprojektid ettevõtetele huvipakkuvatel teemadel
  • üliõpilaste stažeerimine ja lõpetajate töölesiirdumine ettevõtetesse
  • täiendkoolitus ettevõtete töötajatele
  • lepinguline teadus- ja arendustöö
  • ettevõtjad kui praktilise koolituse pakkujad
  • osalemine koostööüritustel, jne.

Ettevõtlusmaja rentnikeks ootab ülikool teadusmahukaid tooteid ja teenuseid arendavaid ettevõtteid, mille profiil ja koostöösoovid on laialdaselt seotud õppe- ja teadushoone asukate võimalustega.

Palume Delta maja asukaks saamisest huvitatud ettevõtetel täita ankeedi, mille abil saame eelkaardistada võimalikke rentnikke.

Lisainfo: Erik Puura, Tartu ülikooli arendusprorektor, 506 9882, erik.puura@ut.ee