E-kursuse "Programmeerimisest maalähedaselt" lõpetas tänavu 1134 osalejat

20. novembril lõppes viiendat korda toimunud vaba ligipääsuga e-kursus „Programmeerimisest maalähedaselt“ ning Tartu ülikooli täiendõppe tunnistuse pälvisid 1134 kursusel osalenud õppurit.

Aasta e-kursuseks 2016 nimetatud tasuta veebipõhisele kursusele registreerus tänavu 1792 inimest. Kokku on selle kursuse nüüdseks läbinud juba ligi 3 500 inimest.

„Programmeerimisest maalähedaselt“ tutvustab osalejatele sissejuhataval tasemel programmeerimiskeelt Python ning see on hea võimalus ära proovida, kuidas programmeerimine üldse välja näeb. Tegemist on senimaani kõige suurema osalejate arvuga eestikeelse e-kursusega, mille läbimisprotsent on jätkuvalt märkimisväärselt kõrge.

Järgmisel poolaastal on plaanis e-kursused „Programmeerimise alused“ ja „Programmeerimise alused II“ ning kuuendat korda alustab ka „Programmeerimisest maalähedaselt“ kursus.

Lisainfo: http://programmeerimine.ut.ee/.

Viivika Eljand-Kärp