Eesti ei jää Aasia arengust puutumata ehk ilmus Aasia-teemaline Diplomaatia

Mõttega, et Eesti ei jää Aasia arengust mitte ühelgi tasemel puutumata, algab septembrikuu Diplomaatia. Välispoliitikale pühendatud kuukiri keskendub septembris Aasia riikide ajaloole ja tänapäevale, avades meile geograafiliselt kaugeid, aga tehnoloogiliselt lähedaseid paiku.

Aasia erinumber on välja antud Tartu Ülikooli Aasia keskuse algatusel, et tõsta teadlikkust Aasia riikides toimuvast. Tartu Ülikoolist panustasid lugudega ühiskonnateaduste instituudi nooremteadur Ene Selart Jaapani, usuteaduskonna vilistlane Frank Jüris Hiina ja majandust õppinud endine suursaadik Viljar Lubi India teemadel.

Lugusid saab lähemalt lugeda Diplomaatia veebilehelt.

Lisateave: Heidi Maiberg, Tartu Ülikooli Aasia keskuse kommunikatsioonispetsialist, 737 6122, heidi.maiberg@ut.ee