EESTI SUURIMA, 200 000 KROONI SUURUSE ERNST JAAKSONI STIPENDIUMI PÄLVIS DOKTORANT KAISA NAELAPÄÄ

"Kaisa Naelapää sai stipendiumi seetõttu, et tema uurimisvaldkond on Eesti jaoks oluline, samas on sel teemal tulemuslikum doktorantuuri läbimine Taanis, kus Kaisa praegu Farmaatsiateaduste Ülikoolis õpib", ütles Tartu Ülikooli Sihtasutuse juhataja Ruth Kotsar.

Teadustöö tegemine Taanis annab Kaisa Naelapääle võimaluse töötada koos oma eriala tippspetsialistidega ja selliste meetoditega, milleks Eestis veel võimalused puuduvad. Stipendium aitab katta tema elamis- ja reisikulud Taanis, samuti osavõtumaksu teaduskonverentsist USA-s ning kursustest väljaspool Taani Farmaatsiateaduste Ülikooli.

Ernst Jaaksoni stipendiumi makstab Tartu Ülikooli Sihtasutus legendaarse diplomaadi mälestusfondist, stipendiumi eesmärk on toetada eesti soost välismaal kraadiõpet või teadusuuringuid jätkavaid doktorante.

Lisainfot Tartu Ülikooli Sihtasutuse toetuste ja stipendiumide kohta saab aadressilt /sihtasutus

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht

INFO: TÜ Sihtasutuse juhataja Ruth Kotsar, tel 52 168 20; Kaisa Naelapää, 56 64 92 59