Esimesed muljed tudengina

Liisa Nurme on 1. aasta üliõpilane, kes jagab esmaskursuslase blogis muljeid, mida kujutab endast esimene aasta kirjanduse ja kultuuriteaduste bakalaureuseõppes.

Kui nimetada vaid mõni paljudest tudengielu tahkudest, olen võidelnud koha eest ringauditooriumis, teinud läbi algaja ahjukütja kadalipu, saanud tudengipäevadel rebasteeritud, unustanud kümneid kordi kursakaaslaste nimesid ära ja sõitnud bussiga ERM-i asemel postimaja juurde.

Mis puudutab aga tõelist algust ehk avaaktust, siis tagus mu süda nii kõvasti, et suudan seda vaevu meenutada. Kogu sisemus kajas, karjus ja juubeldas, ja seda mitte ainult elevusest, vaid ka universaalsest paanikast, sest kas pole mitte kõik uus ka võrdlemisi hirmutav?

Loe lähemalt esmakursuslase blogist