Eurosaadikute debatt TÜ aulas

Reedel, 15. aprillil algusega kell 14 toimub TÜ aulas (Ülikooli 18) Euroopa Parlamendi Eesti saadikute debatt teemal "Euroopa uus reaalsus: mitu rongi või mahajäävad vagunid?" Kõik huvilised on oodatud!

Debatti korraldavad Tartu Ülikooli Euroopa Kolledž ning Euroopa Parlamendi Infobüroo Eestis. Üritust modereerib professor Raul Eamets. Ekspertidena annavad arutelule hinnanguid TÜ rahvusvaheliste suhete lektor Viljar Veebel ja rahvusvahelise ettevõtluse professor Urmas Varblane.

Üritust on võimalik jälgida ka online-ülekandena Tartu Ülikooli videoportaalis www.uttv.ee. Esmakordselt on videovahendusel debatti jälgivatel huvilistel võimalus esitada saadikutele küsimusi, saates need debati ajal aadressile euro@ec.ut.ee. Parimad küsimused loetakse ette.

Seekordne arutelu on juba kolmas kord, kui Eesti eurosaadikud kohtuvad TÜ aulas, et debateerida Euroopa Liitu puudutavatel teemadel.

Debatil osalemine on tasuta ning registreerimine kohapeal. Üritus toimub eesti keeles.

Lisainfo: Marleen Pedjasaar, TÜ Euroopa Kolledži poolne debati koordinaator, 5515011, marleen.pedjasaar@gmail.com
ja Ulrika Hurt, Tartu Ülikooli Euroopa Kolledži projektijuht, 52 14 251, ulrika.hurt@ut.ee

Kadri Kirst
avalike suhete peaspetsialist