Futulab kutsub ettevõtteid koostööle

Üleülikooliline praktika vahendamise keskkond Futulab kutsub nii avaliku, era- kui ka kolmanda sektori ettevõtteid ja organisatsioone üles esitama projektipraktikaks lahendamist vajavaid ideid või probleeme kuni 20. augustini aadressil praktika.ut.ee/projektipraktika.

Projektipraktika pakub idee esitajale võimalust

• teha koostööd ülikooliga,
  • kaasata üliõpilasi,
  • leida värskeid vaatenurki ja jõuda teistsuguste lahendusteni.

Projektiideeks võib olla näiteks mõni uurimis-, andmekogumis-, arendus-, loome- ja simulatsiooniprojekt või hoopis teemapäevad. Projektipraktika ei nõua praktikandile eraldi töökoha loomist. Projektis töötavad koos erinevate erialade üliõpilased, keda toetavad praktikakoordinaatorid ja vajaduse korral ka juhendaja ülikoolist.

Juba esitatud ja lõpetatud projektidega saab tutvuda Futulabi keskkonnas praktika.ut.ee/projektipraktika. Oma idee esitamiseks tuleb klõpsata valikul „Esita projekt“, laadida alla taotlusvorm, täita see ära ja laadida PDF-vormingus samale lehele üles.

Ülikool toob Futulabi vahendusel kokku eri osaliste oskused ja ideed ning panustab koostöö kaudu ühiskonna arengusse.

Ole osa sellest koostööst!

Lisateave: Merily Heinalo, Tartu Ülikooli majandusteaduskonna praktika koordinaator, 5649 5333, merily.heinalo@ut.ee