Genka näitab, mis väärtus on Tartu ülikooli haridusel

83% Tartu ülikooli magistritest on juhid ja tippspetsialistid (RAKE 2012). See on ilmselge märk Tartu ülikooli kvaliteetsest õppest, kus lisaks maailmatasemel haridusele on meie lõpetajad saanud täiendavaid oskusi ja kogemusi kogu eluks.

Rahvusvahelised õppekavad ning välismaal tunnustatud õppejõud viivad Su Eesti parimas ülikoolis kõrgharidusmaailma, mille tase ulatub 3% maailma parimate hulka (QS World University Rankings 2014).

Sinu eelkäijad, Tartu ülikooli vilistlased räägivad Sulle räppar Genka ja Tartu Forseliuse kooli õpetaja Kristi Mummi suu läbi, miks nemad Tartu ülikoolis valitud erialal õppisid ning milliseid võimalusi see edasises elus neile loonud on.

Vaata videoid ning kuula nende mõtteid, emotsioone ja teadmisi hiljuti läbitud haridusteest.

Ava endale maailma võimalused Tartu ülikoolis! Tartu ülikooli saab sisse astuda 22.06–02.07.2015. Loe sisseastumisest lähemalt: http://www.ut.ee/et/sisseastumine.

Vaata bioloogia õppekava tutvustavat video ja loe video saamislugu vilistlasblogist.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"351833","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

Vaata usuteadust tutvustavat video ja loe video saamislugu vilistlasblogist.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"358285","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

Vaata õpetaja ametit tutvustavat video ja loe video saamislugu vilistlasblogist.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"379953","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

Vaata keemia eriala tutvustavat video ja loe video saamislugu vilistlasblogist.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"395501","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

Video leiad ka ülikooli Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/tartuylikool.

Videote projektijuht on TÜ vilistlastegevuse koordinaator Teele Arak. Videod valmisid koostöös ImiD agentuuri ja produtsent Vladimir Kamenskyga.

Lisainfo: Teele Arak, TÜ vilistlastegevuse koordinaator, tel: 737 6121, 5343 3773, e-post: teele.arak@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja