HANSAPANK TOETAB TARTU ÜLIKOOLI RAAMATUKOGU 220 000 KROONIGA

Koostöölepingu allkirjastavad Hansapanga Lõuna-Eesti regiooni direktor Koit Semjonov ja Tartu Ülikooli Sihtasutuse juhatuse liige Indrek Mustimets.
Hansapank soovib aidata selle lepinguga kaasa tudengitele mitmekülgsete arenemisvõimaluste loomisega ning toetada noorte püüdlusi omandada hea haridus. Tartu Ülikooli Sihtasutuse ja Tartu Ülikooli Raamatukogu juurde loodud Tartu Ülikooli Raamatukogu allfondi eesmärk on koguda ja vahendada annetusi ning toetusi raamatukoguga seotud ettevõtmistele.

Tartu Ülikooli Raamatukogu on Eesti vanim ja suurim pidevalt tegutsenud raamatukogu. Praegu on lõpu seisuga on raamatukogul peaaegu 30 000 lugejat ning pool miljonit laenutuskorda aastas. Alates eelmise aasta 28. maist on TÜ Raamatukogu teadus- ja arhiivraamatukogu staatuses.

Kerli Kuusk
TÜ avalikkussuhete spetsialist

INFO: Hansapanga Eesti meediasuhete juht Kristiina Tamberg, tel: 0 6 131 198, kristiina.tamberg@hansa.ee.