Hardo Aasmäe peab TÜ Pärnu kolledžis avaliku loengu ääremaade tekkimisest

14. aprillil kell 13 peab geograaf ja Eesti Entsüklopeediakirjastuse peatoimetaja Hardo Aasmäe Pärnu kolledžis (Ringi 35) loengu teemal "Kuidas tekivad ääremaad?".

Loeng on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud, mistõttu huvilistel tuleks registreeruda aadressil birgit.tuulemae@ut.ee või telefonil 521 7846.

Aasmäe loeng on kolledži avalike loengute sarja "Ülikoolilt Pärnule" teine üritus.

Pärnu kolledžiloengusarja eesmärk on tuua ülikool rahvale lähemale ja pakkuda pärnakatele kogenud esinejate läbi uusi teadmisi ning avaramat silmaringi. Loengud toimuvad kord kuus ja on tasuta. Teema ning esineja vahetub igal kuul. Oodatud on kõik, kes tunnevad endas teadmishimu ja arenemissoovi.

Loengusarja koduleht http://www.parnu.ut.ee/et/ulikoolilt_parnule/

Lisainfo:
Birgit Tuulemäe, TÜ Pärnu Kolledži turundusspetsialist, tel 521 7846, e-post birgit.tuulemae@ut.ee.

Mehis Tuisk
Tartu Ülikooli pressiesindaja