Homme toimub Tartus kaasaegset kooli tutvustav perepäev

SA Archimedes koostöös õpetajaharidust pakkuvate Eesti kõrgkoolidega korraldab juba sel laupäeval, 1. novembril perepäeva.

Kell 10 algavale perepäevale on oodatud kõik pered, kes tahavad olla kursis kaasaegse kooli aktuaalsete teemadega.

Lapsevanematele pakutakse mitmekülgset seminariprogrammi, mille seast on võimalik valida just endale huvipakkuvad 45-minutilised aktiivsed seminarid.

Lastele toimuvad robootika ja loovuse töötoad, Kolme põrsakese teadusteater, tahvelarvutitega looduse avastamine Toomemäel ning lisaks saavad lapsed joonistada pilte, tutvuda haridustehnoloogiaga, mängida laua- ja õuemängusid.

Perepäev toimub Tartu ülikooli haridusuuenduskeskuses, Lossi 38, vanas anatoomikumis.

Perepäeva programm ja lisainfo on leitav veebist: koostoopaevad.archimedes.ee

Lisainfo: hariduse koostööpäevade projektijuht Mereli Kivi, tel: 523 7785, e-post: mereli@publicon.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja