Ilmus e-õppe ajakirja e-TÜ kevadnumber

E-õppe ajakirja e-TÜ 2013. aasta kevadnumbris tutvustatakse lähemalt e-õppe kasutamise kogemusi Viljandi kultuuriakadeemias, e-kursuse kvaliteedimärgi väljaandmise protsessi ja seniseid tulemusi ning palju muud huvitavat.

E-õppe ajakirja e-TÜ 2013. aasta kevadnumbris saab kuulata ülikooli rektori professor Volli Kalmu mõtteid e-õppe rollist, tähendusest ja suundumustest ülikoolis. Rektor kinnitab, et e-õpe mitmekesistab õppetööd, aitab kaasa ülikooli rahvusvahelistumisele ning õppetöö kvaliteedi tagamisele. „Meie eesmärgiks saab olla parim õpe,” rõhutab Volli Kalm.

Huvilistel on võimalik tutvuda kvaliteetse õpiobjekti loomise juhendiga, e-toe kasutamise kogemustega suveülikooli eesti keele kursusel ja keelekeskuse mitmekeelse õpiobjektiga Eesti kultuurist, mis valmis meeskonnatöö tulemusena ning haridustehnoloogiakeskuse tehnilisel toetusel. „Haridustehnoloog soovitab“ sarjas tutvustatakse küsitluse koostamise vahendit LimeSurvey ja pilditöötlusprogrammi PicMonkey.

Lugejal on võimalik ka sel korral läbida mini-e-kursusi. Valida saab kursuste „Mõjuva esinemise saladused”, „Rätinukkude valmistamine ja kasutamine”, „Rasestumisvastased vahendid”, „Sõidukijuhtide riskid liikluses“ ja „Algaja jõusaalis“ vahel. Minikursuste eduka sooritamise korral väljastatakse osalejatele nimeline elektrooniline tõend, mille saab salvestada ja/või välja trükkida.

E-õppe ajakirja väljaandjaks on Tartu ülikooli elukestva õppe keskuse haridustehnoloogiakeskus, kus arendatakse ja korraldatakse e-õpet, nõustatakse õppejõude e-kursuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel ning pakutakse muid haridustehnoloogilisi teenuseid.

Loe ja kuula e-õppe ajakirja e-TÜ siin.

Lisainfo: Lehti Pilt, haridustehnoloogiakeskuse juhataja, elukestva õppe keskus, tel: 737 6306, e-post: lehti.pilt@ut.ee;
Marko Ojakivi, elukestva õppe keskuse turundusspetsialist, tel: 51 56 142, 737 6209, e-post: marko.ojakivi@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja