Käimas on Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse valimised

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"39890","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]16.-18.märts toimuvad valimised Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse 2010/11 õppeaasta koosseisu. Sellel aastal saavad tudengid valida ainult ÕISis.

Kõikide kandidaatide elulookirjeldused, motivatsioonikirjad ning pildid on kättesaadavad Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse kodulehel:

www.tyye.ut.ee/kandidaadid

Praeguse valimiskampaania idee on rõhutada seda, et tudengid ei viskaks oma häält prügikasti ning hääletaksid kindlasti ÕISis.

Valimiskampaania raames paigutasime õppehoonetesse prügikonteinerid, millel olevad plakatid kannavad sõnumit: "Ära viska oma häält prügikasti!"

Täname koostöö eest kõiki teaduskondi, kes aitavad meid kampaania läbiviimisel!

Valimiste hea tava: www.eyl.ee/valimised Tartu Ülikooli üliõpilasesinduse kodulehekülg: www.tyye.ee

Lisainfo: Elke Joosep, TÜ üliõpilasesindus, teabespetsialist, tel 5050130, elke.joosep@ut.ee

Kadri Kirst
avalike suhete peaspetsialist