KESTAB VASTUVÕTT TARTU ÜLIKOOLI

Dokumente saab veel esitada õppekohtadele, kus kandideeritakse vaid riigieksamite tulemuste alusel ehk uue lävendipõhise vastuvõtu alusel. Viie teaduskonna: usu-, õigus-, füüsika-keemia-, majandus- ning matemaatika-informaatikateaduskonna riigieelarvelistele õppekohtadele saamiseks on vastuvõtueeskirjas kehtestatud vajalik minimaalne punktisumma ehk lävend. Lävendite kohta saab lisainfot aadressilt /30425.

Riigieelarvevälisele õppekohale kandideerimiseks tuleb esitada avaldus hiljemalt 6. augustil, kandideerimise eelduseks on vastuvõtutingimuste täitmine.
Dokumente võetakse vastu tööpäevadel kell 10-16 Tartus ülikooli peahoones Ülikooli 18.

Samuti jätkub 19. juulini sisseastumisdokumentide vastuvõtt TÜ avatud ülikooli bakalaureuse-, rakenduskõrgharidusõppe ning õpetajakoolituse erialadele. Enamikel magistriõppe erialadel kestab vastuvõtt 27. augustini. Dokumentide vastuvõtt avatud ülikooli bakalaureuseõppesse toimub 19. juulini ning 9.–27. augustini Tartus TÜ kaugkoolituskeskuses, Lossi 24. Lisaks on võimalik 23.–27. augustini esitada sisseastumisdokumente üheksas TÜ esinduses üle Eesti ja Pärnu kolledžis. Lisainformatsiooni TÜ avatud ülikooli erialade ning vastuvõtutingimuste kohta leiab aadressilt /av või tel 737 5201.

7. juuli õhtu seisuga oli Tartu Ülikooli esitatud 8 672 sisseastumisavaldust 3 855 inimese poolt. Laekunud avalduste hetkeseisu ja konkursi suurust saab jälgida veebi vahendusel aadressil: /vastuvott_2004/index.html.

Avalduste vormid asuvad aadressil /6216.
Lisainfot Tartu Ülikooli sisseastumiste kohta saab aadressilt /sisseastumine.

Liina Vahemets
TÜ avalikkussuhete peaspetsialist