Kooliaasta algab 31. augustil, vajaduse korral osaliselt e-õppena

Uut kooliaastat on kavas alustada tavapärasel ajal – sel aastal 31. augustil. Õpinguid alustavate välisüliõpilaste ja -külalisüliõpilaste tulemisel Eestisse arvestame olukorda ja oleme paindlikud.

Ingliskeelsete õppekavade puhul võimaldame üliõpilastel, kel on raskusi Eestisse tulekuga, osaleda õppes veebipõhiselt ja vajaduse korral individuaalselt kuni oktoobri lõpuni või ajani, kuni enamik välisüliõpilasi on saabunud Eestisse. Täpne otsus õppetöö toimumise vormi ja alguse kohta tehakse õppekavast sõltuvalt.

Veebiõppega alustamiseks võib vajadust mööda teha muudatusi tunniplaanis, nt alustada õppeaastat vaid 2–3 ainega, mis toimuvad intensiivselt esimese kahe kuu jooksul täielikult veebipõhisena. Sõltuvalt kehtivast olukorrast võib ka eestikeelsete õppekavade puhul olla osa õppest, nt suured loengud, video vahendusel.

Sandra Sommer
pressiesindaja