Koolitus julgustab ettevõtjaid sisenema idaturule

Tartu ülikooli Euroopa kolledži eestvedamisel toimub 25. ja 26. oktoobril idaturu eripärasid ning ettevõtluse arengut soosiv koolitus "Kuidas edukalt turundada oma ettevõtet idaturul?"

Kahepäevasel koolitusel minnakse süvitsi Venemaa, Ukraina, Gruusia ja Valgevene kultuuriliste ja ärikeskkonna eripäradega. Muuhulgas antakse ülevaade edukat ettevõtlust soosivatest turundusstrateegiatest ning äripõhimõtetest laiemalt.

„Koolitusel on väga selged õpiväljundid, hõlmates endas nii teoreetilisi kui praktilisi vaatepunkte,“ sõnab koolituse korraldaja Olga Bogdanova, lisades, et koolitusel saab kuulata ekspertide ettekandeid, osaleda rühmaaruteludel ning lahendada praktilisi ülesandeid. „Kahe päeva vältel toome näiteid juba idaturul edukalt tegutsevatest ettevõtetest ning vaatame, miks on idaturg ettevõtjate jaoks atraktiivne sihtpunkt,“ räägib Bogdanova.

Ettekannetega esinevad Tartu ülikooli turunduse lektor Andres Kuusik, finantsnõustaja Andres Assor, Premia AS turundusjuht Katre Kõvask, ajaloolane ja kirjanik David Vseviov ning Smart City loovjuht Ksenia Kostina.

Koolitus on mõeldud ettevõtjatele ja töötajatele, kelle tööülesanded on seotud äri- või turundusvaldkonnaga. Kasulikku informatsiooni leiavad koolituselt ka idaturule suunatud ekspordiga tegelevad ettevõtted.

Koolitus toimub 25. ja 26. oktoobril algusega kell 10. 00 Tallinnas Tartu Ülikooli esinduse III korrusel aadressil Teatri väljak 3.

Tartu ülikooli Euroopa kolledž korraldab koolituse Venemaa ja idapartnerlusriikide majandus-poliitilist, äri- ja kultuurikeskkonda tutvustava TRADERUN programmi raames.

Koolituse täpsemad kõnepunktid ja ajakava leiad TRADERUN programmi kodulehelt http://www.traderun.ee.

Lisainfo: Olga Bogdanova, Tartu ülikooli Euroopa kolledž, tel: (+372) 7376375, (+372) 56656776, e-post: olga.bogdanova@ut.ee

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja