Kultuuriakadeemia teatrikunsti tudengid etendavad sügissemestril õpitut

11. ja 12. jaanuaril astuvad Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia Mustas saalis (Posti 1) üles teatrikunsti I kursuse üliõpilased, et näidata sügissemestril õpitut.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"40071","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Esmaspäeval, 11. jaanuaril algusega kell 10.00 tulevad ettekandele P. Brookži tekstid "Tühi ruum" ja "Mandunud teater" ning valik valmidest. Samuti saab näha näitlejameisterlikkuse aines Kalju Komissarovi käe all omandatut.

Kell 18.00 tuleb ettekandele lavastajaüliõpilase Otto Kosk´i lühilavastus "Bangalo ja vaikus". Kell 19.30 tuleb ettekandele lavastajaüliõpilase Vallo Kirsi lühilavastus "Tuul".

Teisipäeval, 12. jaanuaril algusega kell 10.00 jätkub teatrikunsti I kursuse eksam: J. Liivi luulekava - õppejõud Kalju Komissarov lavaline liikumine - õppejõud Mall Noormets lavaline plastika - õppejõud Vladimir Granov ja Hellar Bergmann näitlejameisterlikkus - õppejõud Kalju Komissarov

Kell 14.30 tuleb ettekandele lavastajaüliõpilase Tess Pauskari lühilavastus "One Beautiful Day in Viljandi" Kell 18.00 tuleb ettekandele lavastajaüliõpilase Siim Maateni lühilavastus "Ahvikäpp". Kell 19.30 tuleb ettekandele lavastajaüliõpilase Tess Pauskari lühilavastus "Gallon bensiini".

Teatrikunsti on kultuuriakadeemias õpetatud alates 1950ndatest aastatest. 1993. aastal lõpetas Viljandis kooli esimene kõrgharidusega lend näitlejad. Hetkel õpib teatrikunsti I kursusel 17 noort.

Lisainfo: Kristine Liiva, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia avalike suhete juht, tel 51 45 843, e-post: kristine@kultuur.edu.ee

Mehis Tuisk
pressiesindaja