Lõuna-Eesti kuppelmaastike vahel toimub TÜ rektori karika turniir golfis

Tartu ülikooli rektori karikat golfis peetakse sel aastal kuuendat korda. 21. augustil toimuvale sündmusele oodatakse Otepää golfikeskusesse ligi 100 osalejat.

Traditsioon sai alguse 2011. aastal ning esimesed kolm aastat oli golfiturniir suletud võistlus ainult TÜ vilistlastele, tudengitele ja TÜ-ga seotud inimestele. Nüüd peetakse seda juba lahtise turniirina.

Lisaks Tartu ülikooli vilistlastele, õpilastele ja õppejõududele oodatakse Lõuna-Eesti kuppelmaastike vahel toimuvale karikavõistlusele kõiki võitlushingega golfimängijad.

Otepääle on palutud ka Baltikumi ja Põhjamaade partneriülikoolide rektorid ning Eestis resideeruvad suursaadikud, et anda üritusele rahvusvahelist mõõdet ja arendada suhteid vabas sportlikus õhustikus.

Sel aastal avab Tartu ülikooli rektor professor Volli Kalm turniiri kell 12.30 ning ühiselt minnakse väljakule kell 13.00. Võistelda on võimalik nii individuaalses kui ka võistkondlikus arvestuses. Individuaalklassid jagunevad meeste ja naiste arvestuses tugevusklassi järgi.

Tartu ülikooli vilistlased ja üliõpilased saavad osaleda ka võistkondlikus arvestuses, mis määratakse nelja valdkonna alusel.

Autasustatakse iga võistlusklassi kahte paremat mängijat, valdkondade vahelise võistluse võitjavõistkonda ja erivõistluste võitjaid. Parim valdkond ning individuaalarvestuse parima mehe ja naise nimi graveeritakse TÜ rektori rändkarikale.

Teele Arak, TÜ turunduse peaspetsialist
737 6121, 5343 3773