Lõuna-Eesti suurim raamatulaat ootab huvilisi TÜ raamatukogus

8. ja 9. mail kutsuvad kirjandusfestival Prima Vista ja Tartu ülikooli raamatukogu lugemishuvilisi osa saama Lõuna-Eesti suurimast raamatulaadast.

Laadal on kõigil võimalus soetada soodsa hinnaga raamatuid ligi 30 kirjastuselt üle Eesti ning saada ostetud raamatusse ainulaadne Prima Vista tempel. Lisaks raamatutele saab sel aastal soetada ka käsitööd ja ehteid.

Mõlemal päeval toimub kohvikus Gaudeamus mitmeid huvitavaid raamatuesitlusi. Avatud on lastenurk Nimmik-Nummik ning töötoad laada suurematele ja väiksematele külastajatele.

Tulge uudistama, kuulama ja osa saama Lõuna-Eesti suurimast raamatulaadast!

Täpsem info ja kava MTÜ kirjandusfestivali Prima Vista kodulehel.

2014. aastal astuvad kirjandusfestivali Priva Vista raames Eesti raamatuhuviliste ette nii kodumaa lemmikud kui ka mitmed hinnatud välisautorid nagu näiteks filosoofilise alatooniga proosat viljelev vene kirjanik Mihhail Veller, maineka Ingeborg Bachmanni kirjandusauhinna võitja ukraina päritolu Katja Petrowskaja, kultusromaani „Rock’n’roll ja ridamaja“ autor ning praegu peamiselt kriminaalromaane kirjutav saksa kirjanik Klaus-Peter Wolf, saksa tuntud lastelaulude kirjutaja Bettina Göschl ning soome kirjanik Salla Simukka. Prima Vista kirjandusfestival kutsub üles kõiki mõtlema noorusele ja nooruslikkusele ning leidma see enda seest üles.

Lisainfo: Kersti Kuusemäe, TÜ raamatukogu, tel: 5564 2417, e-post: kersti.kuusemae@ut.ee;
Elena Sipria-Mironov, TÜ raamatukogu projektijuht, tel: 525 1456, e-post: elena.sipria-mironov@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja