Lõuna-Eesti suurim raamatulaat ootab lugemishuvilisi TÜ raamatukogus

Lõuna-Eesti suurim raamatulaat toimub kirjandusfestivali Prima Vista raames 7. ja 8. mail Tartu ülikooli raamatukogu ees ja sees.

Raamatulaadal osaleb üle 30 kirjastuse. Kasutatud/vanade raamatute laadal TÜ raamatukogu fuajees müüvad raamatuid TÜ raamatukogu, Tartu Oskar Lutsu nimeline linnaraamatukogu ja FIE Aulis Fischeri antikvariaat.

7. mail kell 14.00 esitleb kirjastus SE&SJ raamatukogu kohvikus Gaudeamus Meelis Saueaugu raamatut „Propaganda ja terror. Nõukogude julgeolekuorganid ja Eestimaa Kommunistlik Partei Eesti sovetiseerimisel 1944-1953“ ning kell 16.00 toimub Eesti kultuurkapitali kirjanduspreemia laureaadi Nadežda Katajeva-Valki venekeelne raamatuesitlus ja vestlus „Millal ja kuidas kirjutada memuaare".

8. mail kell 14.00 esitleb kirjastus Canopus kohvikus Gaudeamus W. S. Maughami raamatut „Ühe kirjaniku päevaraamat“.

Kaunist käsitööd müüvad ehtekunstnikud Ülle Mesikäpp ja Silvia Reinpuu, Kai Kütt (maalitud siid) ning Porcellisa.

Avatud on templilaud ja lastenurk Nimmik-Nummik!

Tulge uudistama, kuulama ja osa saama Lõuna-Eesti suurimast raamatulaadast!

Täpsem info ja kava kirjandusfestivali Prima Vista kodulehel.

Lisainfo: Kersti Kuusemäe, tel: 5564 2417, e-post: kersti.kuusemae@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja