Majandusakadeemia alustas uut õppeaastat

Majandusakadeemia alustas uut õppeaastat 10. septembril loenguga „Psühhofüsioloogilised mõõtmised turunduses". Kõik loengud toimuvad TÜ Tallinna esinduses Teatri väljak 3.

„Majandusakadeemia lektoriteks on ülikooli õppejõud ja teadlased, kes jagavad kuulajatega uusimaid teadmisi. Sel õppeaastal tutvustavad huvitavaid uuringuid nii majandusteaduskonna kui ka Viljandi kultuuriakadeemia, Pärnu ja Euroopa kolledži töötajad,“ sõnas Tartu Ülikooli Tallinna esindaja, projekti ülikoolipoolne eestvedaja Merle Kangur.

Õppeaasta esimesel loengul „Psühhofüsioloogilised mõõtmised turunduses“ rääkis turunduse dotsent Andres Kuusik erinevate mõõtmismeetodite kasutamisest turundussõnumite edastamisel. Loengu teises pooles tutvustas neuroturunduses kasutatava uue seadme – pilgujälgija ja emotsioonilugeja rakendusvõimalusi turunduses.

Majandusakadeemia eesmärk on tutvustada uuemate majandusalaste teadusuuringute rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste ning majanduskeskkonna arendamisel ja populariseerida majandusteadusi. Kõik majandusakadeemia loengud toimuvad Tartu Ülikooli Tallinna esinduses (Teatri väljak 3).

Majandusakadeemia toimub Tartu Ülikooli ja Tallinna linnavalitsuse koostöös. Loengutele on oodatud ettevõtjad ja ettevõtlusega seotud spetsialistid, kes soovivad tutvuda uuringute ning teadustööde tulemustega ning avardada oma majandusalaseid teadmisi ja arendada ettevõtlusoskusi.

Rohkem infot akadeemia kohta leiab www.ut.ee/taiendusope/majandusakadeemia.

Lisainfo: Merle Kangur; TÜ Tallinna esindaja, tel: 502 4706, e-post: merle.kangur@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja