Majandusakadeemia uus õppeaasta algab loenguga ideede elluviimisest

10. septembril peab Tartu ülikooli Tallinna esinduses majandusakadeemia avaloengu „Millest sõltub, kas idee hakkab tööle või mitte?“ Tartu ülikooli arendusprorektor Erik Puura.

2015/2016. õppeaasta sügissemestril esinevad loengutega veel Mari Ann Simovart „Riigihankeõiguse muudatused – kas revolutsioon või redaktsioon?“, Tanel Mällo „Isikuandmete majandus“ ja Siim Kallas „Euroopa rahaliit – olevik, tulevik“.

Majandusakadeemia lektoriteks on ülikooli õppejõud ja teadlased, kes jagavad kuulajatega uusimaid teadmisi. Akadeemia eesmärk on tutvustada uuemate majandusalaste teadusuuringute rolli ettevõtluse, ettevõtlusoskuste ja majanduskeskkonna arendamisel ning populariseerida majandusteadusi.

Kõik loengud toimuvad Tartu ülikooli Tallinna esinduses (Teatri väljak 3). Tutvu sügissemestri kavaga www.ut.ee/taiendusope/majandusakadeemia.

Majandusakadeemia toimub Tartu ülikooli ja Tallinna ettevõtlusameti koostöös.

Lisainfo: Aire Luts-Vähejaus,  TÜ elukestva õppe keskuse täiendusõppe programmijuht, 737 6604, 517 6484, aire.luts-vahejaus@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja