Majandusarvestuse koolitustel kasutatakse populaarseid raamatupidamisprogramme

Sügissemestril 2021 alustavad Tartu Ülikooli majandusarvestuse täiendusõppijad Merit Aktiva ja Merit Palga programmide kasutamist.

Külalisõppejõud Piret Linnasmägi sõnul ajendasid koostööle aine praktiline käsitlus ja Meriti raamatupidamisprogrammide populaarsus.

Tartu Ülikool pakub majandusarvestuse täiendusõpet alustajatele ja edasijõudnutele. Majandusarvestus I, II sihtrühmaks on alustavad raamatupidajad ja ettevõtjad. Majandusarvestus III on mõeldud neile, kel on juba esialgne raamatupidaja kogemus ja kes vajavad professionaalseks arenguks uusi teadmisi. Programm vastab Eesti Raamatupidajate Kogu kutse tase 5 kvalifikatsioonile.

Uued õpperühmad alustavad 30. septembril ja lõpueksamid toimuvad 12. märtsil 2022. Õpe toimub kaugkoolituse vormis ja liituda saab 21.septembrini.

Lisateave: Karin Liikane, TÜ majandusteaduskonna programmijuht, 737 6606, karin.liikane@ut.ee