Majandusteaduskonna ettevõtluskeskus korraldab spin-off-ettevõtetele seminari

Seminari peaesineja on prof Urmas Varblane, kes peab ettekande teemal "Teadmusettevõtete võimalused/rollid muutunud majandusoludes". Loengule järgneb arutelu ning ettekanded spin-off ettevõtete ootustest seosest Tartu Ülikooliga.

Üritus on suunatud Tartu Ülikoolist võrsunud spin-off-ettevõtetele: nende omanikele, juhtidele, spetsialistidele ning samuti TÜ tugistruktuuride esindajaile.

Üritus toimub TÜ SpinnoPlus programmi raames ja on osalejatele tasuta. Vajalik on registreerumine 23. veebruariks aadressil aivar.pere@ut.ee.

Aeg ja koht: 25. veebruar kell 14.00-17.00, Narva mnt 4, TÜ majandusteaduskond B-108

Lisainfo ja registreerimine: Aivar Pere, ettevõtluse assistent, tel 737 6362, aivar.pere@ut.ee

Karin Volmer
pressiesindaja