Neljandal Delta majanduskonverentsil keskendutakse juhtimisele keerulistel aegadel

11. juunil toimub Tartus neljas Delta majanduskonverents, mille teema on „Väljakutsed juhtimisele ja juhtimisharidusele keerulistel aegadel“. Kõik huvilised on oodatud kuulama ja kaasa mõtlema selle üle, millised on juhtimisega seotud keerdküsimused Eestis ja mujal maailmas, kuidas arendada tulevasi juhte ja liidreid koostöös ettevõtete ja ühiskonnaga ning kuidas kriisist väljuda ja läbikukkumisest üle saada.

Konverentsil arutletakse näiteks selle üle, kuidas juhtida keerulistel aegadel, missugused on väljakutsed juhtimishariduse ülesanded, kuidas kriisist välja tulla ja läbikukkumisest üle saada jne. Lisaks tutvustatakse konverentsil esimest korda märgilist ning Eesti juhtimisharidust muutvat ettevõtmist.

Konverentsil esinevad Tartu Ülikooli juhtimise professor Maaja Vadi, Haridus- ja Noorteameti projekti Study in Estonia juht Eero Loonurm, Eesti Panga rahapoliitika ja välismajanduse allosakonna juhataja Peeter Luikmel, SEB Panga Balti divisjoni äriarenduse juht Eerika Vaikmäe-Koit ning paljud teised asjatundjad ülikoolidest, ettevõtetest ja mujalt. Konverentsi kava ja esinejatega saab tutvuda Delta keskuse kodulehel ja Facebookis.

„Läbielatud keerulised ajad näitavad, et juhtimine on lausa kriitilise tähtsusega. Kes veel kui mitte majandusteaduskond peaks sellele tähelepanu pöörama ning lahendusi pakkuma? Kutsun kõiki konverentsile, kus käsitleme juhtimise väljakutseid ja räägime, milline on tuleviku juhtide haridus,“ ütles ürituse peakorraldaja, majandusteaduskonna juhataja Kadri Ukrainski.

Konverents toimub 11. juunil kella 9.30–18.30 Tartu Ülikooli Delta keskuses. Pilet maksab kuni 9. juuni südaööni 30 eurot, alates 10. juunist 50 eurot. Pileti saab soetada Delta keskuse kodulehelt.

Otesülekanne

Lisateave: Andres Vaher, Tartu Ülikooli majandusteaduskonna turundus- ja kommunikatsioonispetsialist, 555 87359, andres.vaher@ut.ee