Novembri lõpuni saab liituda majandusteaduskonna kaugkoolitusprogrammidega

30. novembrini saab liituda majandusteaduskonna kaugkoolitusprogrammidega. Õppetöö talveprogrammidel algab 10. detsembril ja kestab 5. juunini.

10.detsembril lõpetab ka kaugkoolituse 76. lend, kus õppetöö algas veebiaktusega 7. mail ja jäi COVID-19 perioodi.

Koroona-perioodi panganduse kursusel osalenud Imre Kari kutsub õpihuvilisi jätkuvalt koolitustele: „Ei maksa oodata paremaid aegu. Teie olete tulevikus tänaste teadmiste võrra rikkamad. Neile, kes kõhklevad, ütlen – te saate hakkama. Aeg on nii praegu kui tulevikus täpselt sama pikk. Selle vahega, et teie olete tulevikus tänaste teadmiste võrra rikkamad.“

Imre Kari on varesemalt lõpetanud kaks kaugkoolitusprogrammi: Finantsturud (2014) ning Makromajandus ja rahapoliitika (2018). Oma selleaastase Panga funktsioonide programmi tagasisides toob ta välja: „Tänusõnad Tartu Ülikoolile IT poole eest. Väga äge võimalus selliselt õppida.“

Lisateave: Karin Liikane, TÜ majandusteaduskonna programmijuht, 737 6606, karin.liikane@ut.ee