Õigusteaduskond alustab uue rahvusvahelise õiguse vestluste sarjaga

Tartu Ülikooli õigusteaduskond alustab jaanuaris Tartus rahvusvahelise õiguse vestluste sarjaga. Esimene vestlus teemal „Rahvusvaheline õigus Bideni administratsioonis“ toimub 13. jaanuaril kella 17.00–18.00.

Vestluste sarja eesmärk on kutsuda teadlasi ja õppejõude ning praktikuid nii Eestist kui ka välismaalt rääkima rahvusvahelise õiguse eri aspektidest. Sõltuvalt asjaoludest korraldatakse vestlused kas auditooriumis või veebis.

Esimese esinejana astub üles New Yorgi Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor José Enrique Alvarez, kes räägib sellest, kuidas ametisse astuv Joe Bideni administratsioon näeb rahvusvahelise õiguse ja institutsioonide rolli. Vestlust juhib Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor Lauri Mälksoo.

Üritusel osalemiseks on vaja enne registreeruda. Registreeritud osalejad saavad hiljem lingi veebiseminariruumi pääsemiseks.

Registreeru üritusele.

Vestlused toimuvad inglise keeles. Kõik huvilised on oodatud.

Loe lähemalt José Enrique Alvarezi kohta.

Lisateave: Lauri Mälksoo, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor, lauri.malksoo@ut.ee