Õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse vestluste sarjas räägitakse Nürnbergi kohtuprotsessidest ja Nõukogude Liidust

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse vestluste sari jätkub. Viies vestlus teemal „Nürnbergi kohtuprotsessid ja Nõukogude Liit“ toimub 22. aprillil kella 17.00–18.00.

Vestluste sarja eesmärk on kutsuda teadlasi ja õppejõude ning praktikuid nii Eestist kui ka välismaalt rääkima rahvusvahelise õiguse eri aspektidest. Sõltuvalt asjaoludest korraldatakse vestlused kas auditooriumis või veebis.

Viiendal vestlusel räägib Wisconsini-Madisoni Ülikooli ajalooprofessor Francine Hirsch Nürnbergi kohtuprotsessidest ja Nõukogude Liidust. Vestlust juhib Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor Lauri Mälksoo.

Üritusel osalemiseks on vaja enne registreeruda. Registreeritud osalejad saavad hiljem lingi veebiseminariruumi pääsemiseks.

Registreeru üritusele.

Vestlused toimuvad inglise keeles. Kõik huvilised on oodatud.

Lisateave: Lauri Mälksoo, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor, lauri.malksoo@ut.ee