Ööraamatukogu avab pop-up lugemissaalides uksed 2. jaanuaril

Tartu ülikooli raamatukogu avab eksamisessioonide ajal traditsiooniks saanud ööraamatukogu Liivi tänava pop-up lugemissaalides 2. jaanuaril, olles sel korral avatud ka nädalavahetustel.

Kuna raamatukogu renoveerimistööd ei valminud tähtaegselt 30. novembriks, seab ka ööraamatukogu end tänavu sisse Liivi tänaval.

„Ööraamatukogu on nii ammune traditsioon ja me tõesti ei taha sellest loobuda ka praeguses keerulises olukorras, kui remondi tõttu ei ole ööraamatukogu võimalik avada tavapärastes ruumides,“ sõnas TÜ raamatukogu direktor Martin Hallik. „Üliõpilased on selle võimalusega harjunud ja me peame oma auasjaks seda toredat tava alles hoida.“ Nii on alates oktoobrist Liivi tänava pop-up lugemissaalides lugejaid teenindanud raamatukogu töötajad valmis tudengeid aitama ka jaanuaris algava eksamisessiooni ajal.

Ööraamatukogu on avatud 2. jaanuarist 15. jaanuarini kell 9.00-24.00.  Pop-up lugemissaalides on kohti ligi 200 õppijale. Lisaks õpikeskkonnale pakub TÜ raamatukogu tudengitele tasuta kohvi ja teed ning mitmesuguseid võimalusi õppimise vahepeal  end sportliku ja füüsiliselt aktiivsena hoida.

Lisainfo:
Olga Einasto, TÜ raamatukogu teenindusosakonna juhataja, 737 5774, olga.einasto@ut.ee

Viivika Eljand-Kärp