Piduõhtu korralduslik info

Rahvusülikooli 100. aastapäeva piduõhtu „Tuleviku juured“ algab Eesti Rahva Muuseumis 30. novembril kell 20.00 ja kestab kella kaheni öösel.

Parkida saab ERM-i B-sissepääsu parklasse. A-parkla on peokülalistele suletud.

B-sissepääs avatakse kell 19.00. Soovitame kohale tulla varakult, et vältida pikki järjekordi garderoobis ja piletikontrollis.

Lühilavastuse ettekanne algab kell 20.00 sillaalal. Kahjuks kõik külalised sillaalale ei mahu, kuid väikeses saalis on võimalik vaadata otseülekannet.

Palun pidage kindlasti meeles, et peole tulles oleksid pääsmed kaasas. Kohapeal pileteid ei müüda.

Puhvetites ja baarides saab tasuda nii sularaha kui ka pangakaardiga. Kaheeurose õnneloosi saab lunastada sularaha eest.

Kuna piduõhtu on rahvarohke, palume külalistelt kannatlikku meelt ja mõistvat suhtumist.

Kohtumiseni 30. novembril kell 19.00 Eesti Rahva Muuseumis!