Professor Volli Kalm esitati Tartu Ülikooli rektori kandidaadiks

Esitajate hulgas oli professoreid üheksast teaduskonnast, sealhulgas kuue teaduskonna dekaanid, teatas haridusteaduskonna dekaan Katri Raik. "Kandidaadi esitajad on üksmeelel, et professor Kalm on tugev ja rahvusvahelise tuntusega teadlane ja märkimisväärsete juhiomadustega väärikas kolleeg."

Ettepanekule on alla kirjutanud järgmised professorid: Aivar Kriiska, Mati Laur, Riho Altnurme, Tarmo Kulmar, Kalle Kirsimäe, Tiit Rosenberg, Kalle Merusk, Ülo Mander, Aaro Toomela, Mati Kilp, Tõnu Meidla, Tõnu Oja, Toivo Leiger, Vahur Ööpik, Helje Kaldaru, Eiki Berg ja Paul Varul.

Tartu Ülikooli rektori kandidaatide esitamise tähtaeg on 7. mai 2007. Rektorikandidaatide väitluskoosolek toimub 24. mail algusega kell 16 ülikooli aulas ning rektori valimised toimuvad 31. mail 2007 algusega kell 12 ülikooli aulas.

Lisainfo: Aivar Kriiska, laboratoorse arheoloogia professor, TÜ ajaloo osakonna juhataja kt, tel 737 6506, 552 7615

Anneli Maaring
TÜ pressiesindaja