Pühapäeval kohtub Tartu Ülikooli staadionil Eesti kergejõustiku paremik

Esimesena astuvad võistlustulle Eesti paremad noored odaviskajad, kes võistlevad olümpialase Mart Paama karikale. Põhivõistlus algab kell 17. Eesti kergejõustiku tippudest on kohal Gerd Kanter, Aleksander Tammert, Egle Uljas ja Mirjam Liimask.

Võistluse korraldab Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi. Spordiklubi juhatuse liikme Harry Lembergi sõnul tõotab spordiõhtu tõeliseks tõmbenumbriks kujuneda nii meeste kui naiste 800 ja 1500 meetri jooksud. "Sportlased püüavad teha võimalikult tugevad ajad, sest paljudel aladel on see katsevõistlus pääsemaks Eesti koondise ridades Euroopa karikavõistlustele," ütles Lemberg.

Gustav Sule memoriaalvõistlus toimub juba 43. korda. Sellega mälestatakse legendaarset spordimeest ja omaaegset Eesti odaviskajat Gustav Sulet, kes hukkus 1942. aastal Venemaal koonduslaagris.

Võistluse täpne ajakava aadressil: http://www.tysk.ee/245090

43. Gustav Sule memoriaal on osa Tartu Ülikooli 375. aastapäeva tähistamise üritustesarjast. Lähemat infot aastapäeva kohta saab aadressil: /ut375

Lisainfo: Harry Lemberg, tel 511 6941, harry.lemberg@ut.ee

Anneli Maaring