Pühapäeval toimub tasuta romantiline klaverimuusika kontsert

Pühapäeval, 11. mail 2014 kell 19.30 tuleb Tartu ülikooli muuseumi valges saalis ettekandele saksa romantiline klaverimuusika. Esineb professor Viola Mokrosch Osnabrückist.

Kavaga „Romantiline klaveriõhtu“ soovitakse esile tõsta saksa kultuuriruumi romantilise klaverimuusika poeetilisi ja virtuoosseid aspekte. Ettekandele tulevad Franz Schuberti (Grazi fantaasia), Johannes Brahmsi (rapsoodia, ballaad, capriccio) ning ka romantiliste heliloojate Fanny Mendelssohni (prelüüd), Clara Schumanni (romanss) ja Ilse Fromm-Michaelsi (variatsioonid) klaveripalad. Kava saadavad ettekandja selgitused.

Klaverimuusika professor Viola Mokrosch töötab Osnabrücki kõrgkooli muusika instituudis. Kontsert toimub pühapäeval, 11. mail 2014 kell 19.30 Tartu ülikooli muuseumi valges saalis.

Sissepääs on tasuta.

Virge Tamme