Rektor Volli Kalm annab täna ametivande

Reedel, 31. augustil algusega kell 12 toimub TÜ aulas rektor Volli Kalmu inauguratsioonitseremoonia. Ametiraha annab rektorile üle president Toomas Hendrik Ilves.

Rektori inaugureerimine toimub Tartu ülikooli nõukogu ja senati avatud istungil, mida juhatab TÜ nõukogu esimees Kersti Kaljulaid. Rector magnificus professor Volli Kalm peab oma rektoriameti inauguratsioonikõne. Lisaks rektorile ja Eesti Vabariigi presidendile peab tseremoonial kõne rector emeritus professor Alar Karis.

Tervituseks võtavad sõna haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo, rektorite nõukogu esindajana Tallinna tehnikaülikooli rektor professor Andres Keevallik ning TÜ üliõpilaskonna esimees Erik Raudsepp.

Esineb Tartu ülikooli akadeemiline naiskoor dirigent Triin Kochi juhatusel.

Inauguratsioonitseremoonia otseülekannet saab jälgida interneti vahendusel: www.uttv.ee

Lisainfo: TÜ akadeemiline sekretär Ivar-Igor Saarniit, tel 737 5605, TÜ avalike suhete spetsialist Kady Sõstar, tel 737 5685

Anneli Miljan
Tartu Ülikooli pressiesindaja