Sa ei jõudnud lahtiste uste päevale? Vaata konverentsi videosalvestust

26. veebruaril toimus Tartu Ülikooli raamatukogus lahtiste uste päev. Noored said osaleda inspireerival konverentsil, uudistada erialade messi, küsida nõu akadeemilise testi infotunnis, osaleda põnevates töötubades ning kohtuda õppejõudude ja üliõpilastega.

Konverentsil räägiti ülikooli astumisest mitme nurga alt. Konverentsi juhatas Tartu Ülikooli informaatika eriala esimese kursuse üliõpilane Tarmo Pungas. Tulevasi kandideerijaid tervitas rektor Toomas Asser ja ülikooli vastuvõtutalituse juhataja Tuuli Kaldma andis ülevaate vastuvõtutingimustest.

• Kuidas sisseastumine käib ja mismoodi selleks valmistuda?
• Esmakursuslaste aruteluring: tagasivaade esimesele semestrile, nõuanded sisseastumise ja ülikoolis õppimise kohta.
• Vilistlaste aruteluring: kuidas teha teadlik erialavalik ja milline on olnud ülikooliõpingute roll erialases edus?

Vaata konverentsi videosalvestust:

Lisateave: Marleen Otsus, Tartu Ülikooli turundusspetsialist ja lahtiste uste päeva projektijuht, 5668 1613, marleen.otsus@ut.ee