Spordikoolituste sarjas jagatakse teadmisi toitumisest vastupidavuseni

Tartu Ülikoolis toimub koostöös Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubiga koolitussari, kus jagatakse teadmisi toitumisest vastupidavuseni.

Koolitustele on oodatud kõik spordi- ja tervisehuvilised. Liituda saab nii üksikute kursuste kui terve sarjaga. Info koolituste kohta täieneb.

Spordikoolitusi viivad läbi ülikooli tunnustatud õppejõud, doktorandid ja treenerid.

Kuni 8. veebruarini toimuvad täiendusõppekursused ainult veebis.

KOOLITUSED 2020/2021. ÕPPEAASTAL

16. ja 17. jaanuar „Üldkehaline ettevalmistus: kuidas kohandada harjutusvara spordialast lähtudes?“ (kursus on täitunud), Ott-Erik Kalmus
6. veebruar „Jõud: erinevate jõuvõimete arendamine erinevatel spordialadel“, Peep Päll
13. märts „Kiirus on oskus!“, Tiina Torop
20. märts „Vastupidavus ja jooksjate lihastreening“, Harry Lemberg
10. aprill „Keha taju läbi osavuse ja koordinatsiooni kaudu“, Taavi Truija
8. mai „Kehahoid ja lihashooldus spordis“, Doris Vahtrik

TOIMUNUD

21. november „Kuidas toitumine mõjutab treeningtulemusi ja taastumist?“, Krete Junson

Enam infot, registreerumine kursuse lingile klikkides.

Koolituse edukalt lõpetanutele väljastatakse Tartu Ülikooli täiendusõppe digitaalne tõend.

Lisateave: Esta Pilt, TÜ elukestva õppe keskuse täiendusõppe programmijuht, 737 5560, esta.pilt@ut.ee