Tahad õppida Saksamaal või Jaapanis?

Reedel, 12. oktoobril saab Tartu Ülikoolis senati saalis tutvuda Saksamaal ja Jaapanis õppimise võimalustega.

Infopäev algab kell 12.30 Jaapani stipendiumite tutvustamisega. Saksamaal õppimiseks pakub Saksa Akadeemiline Vahetusteenistus (DAAD) erinevaid stipendiume Eesti bakalaureuse- ja magistriõppetudengitele, et osaleda õppereisidel ja ülikoolide suvekursustel. Doktorandid ja noored teadlased võivad taotleda stipendiumi teadustöö jaoks.

Infotunnid toimuvad Tartu Ülikooli peahoones, Ülikooli 18, aula kõrval asuvas senati saalis.

Ajakava:

„Study in Japan“ infotund

• Tervituskõne
  • Jaapani valitsuse MEXT (Monbu Kagakusho: Haridus-, kultuuri-, spordi-, teadus- ja tehnoloogiaministeerium) stipendiumite tutvustus
  • Olulised lingid
  • JASSO (Japan Student Service Organization)
  • Gateway to Study in Japan
  • Küsimused ja vastused

Saksa Akadeemiline Vahetusteenistuse (DAAD) infotund

Detailsema info Saksamaa erinevate stipendiumite ja nende taotlemise kohta leiate DAADi kodulehelt www.daad.ee.