Täiendusõppekursused jaanuaris 2015

Ootame õppijaid uuel aastal algavatele Tartu Ülikooli talveülikooli „Vaim ja võim“ kursustele. Programm koondab enam kui 20 erinevat täiendusõppekursust, mis toimuvad Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Viljandis.

Tartus saavad täiendusõppijad liituda kursusega „Multimodaalne suhtlus – mitmekesise väljendumise analüüs ja enda käitumise teadlik kujundamine“, mis annab edasi teadmisi inimeste väljendusvahendite mitmekesisusest.

Tallinnas toimuvale kursusele „Argumenteerimine“ on oodatud õppijad, kes huvitatud praktilistest näpunäidetest, kuidas oma seisukohti veenvalt ja arusaadavalt esitada.
Pärnus on võimalik sel korral osaleda kursusel „Tööstress ja selle mõju tööjõu voolavusele“, kus saab ülevaate tööstressi olemusest, sümptomitest ja tagajärgedest.
Viljandi kultuuriakadeemia poolt korraldatavale kursusele „Õpetaja hääl ja meel“ on teretulunud õpetajad, kes tahavad õppida ja harjutada uut hääle- ja eneseväljendamistehnikat ning suhtlemisoskusi selgemate ja mõjusamate sõnumite edastamiseks.

Veebipõhiselt saab talveülikoolis võtta osa kursusest „Korrektne eesti keel igapäevases asjaajamises“, kus tuletatakse meelde eesti kirjakeele norminguid, arendatakse ja lihvitakse oskusi korrektses eesti keeles kirjutamiseks.

Talveülikool 2015 on mõeldud kõigile, kel soovi ja tahet ennast erialaselt täiendada või avardada silmaringi. Kõikidest kursustest lähemalt www.ut.ee/talveulikool.

Allpool leiate väljavõtte jaanuarikuu kursustest, kuhu võimalik registreeruda, kui vajutate kursuse lingile.

Täiendavate küsimuste korral helistage telefonile 737 5620 või kirjutage e-posti aadressile taiendusope [ät] ut.ee.

KEELEÕPE
17. jaanuar Eesti keele baaskursus, Martin Neltsas, 3,5 EAP (88 h), 420 €, Narva
19. jaanuar Korrektne eesti keel igapäevases asjaajamises, Krista Uibu, 1,5 EAP (40 h), 78 €, e-kursus

HARIDUS JA PEDAGOOGIKA
9. jaanuar Õppija ettevalmistamine eesti keele tasemeeksamiks (B1, B2, C1), Anne Jänese, Eve Raeste jt, 0,5 EAP (13 h), 33 €, Tartu
9. jaanuar Mängutehnilise baasi loomine algajale klaveriõpilasele, Liina Lill, 1 EAP (26 h), 79 €, Viljandi
9. jaanuar Avastusõppe rakendamine algklassides (edasijõudnutele), Karin Hellat, Jane Krasilnikova jt, 1,5 EAP (39 h), Tallinn
15. jaanuar Impulsiivsuse ja riskikalduvuse teadvustamine autokoolis, Diva Eensoo, Heli Ainjärv, 2 EAP (52 h), Tartu
19. jaanuar Eelkoolipedagoogika, Elve Voltein, Anu Palu jt, 6,25 EAP (160 h), 520 €, Tartu
19. jaanuar Eelkoolipedagoogika, Elve Voltein, Anu Palu jt, 12,25 EAP (320 h), 820 €, Tartu
20. jaanuar Tunnisalvestuse analüüs õpetaja arengu ja eneserefleksiooni teenistuses, Kadri Ugur, Eleri Lõhmus, 1,25 EAP (34 h), Tartu
22. jaanuar Impulsiivsuse ja riskikalduvuse teadvustamine autokoolis, Diva Eensoo, Heli Ainjärv, 2 EAP (52 h), Tallinn
23. jaanuar Pedagoogika kursus, Ülle Luisk, Kristiina Treial jt, 6,25 EAP (160 h), 470 €, Tartu

ÕPPEJÕUDUDE TÄIENDUSÕPE
29. jaanuar Õppimine ja õpetamine kõrgkoolis, Anu Sarv, Mari Karm, 6 EAP (156 h), Tartu

KULTUUR JA KUNST
19. jaanuar Maalikursus, Kersti Rattus, 0,75 EAP (20 h), Viljandi

MEDITSIIN
Arstiteaduskonna täienduskursused arstidele jaanuaris 2015

Avatud on registreerimine kevadsemestril toimuvatele tasemeõppekavade baasil välja töötatud täiendusõppeprogrammidele ja üksikutele õppeainetele tasemeõppe õppekavadest.