Talveülikooli kursused pakuvad täiendusõpet üle Eesti

Ka sel talvel pakub Tartu ülikool talveülikooli programmi raames mitmekülgse valiku koolitusi, mille hulgast leiab enesetäiendusvõimaluse iga huviline.

Talveülikooli kursused toimuvad jaanuaris ja veebruaris Tartus ja Tallinnas ning ülikooli kolledžites Pärnus, Viljandis ja Narvas. Koolituste programmi on koondatud lai valik päevakajalisi teemasid juhtimisest, õigusest, psühholoogiast, spordist, haridusest ja kultuurist. Koolitusi viivad läbi tunnustatud õppejõud ning suure erialase kogemusega praktikud: Tõnu Lehtsaar, Gaabriel Tavits, Aave Hannus, Kulno Türk, Angela Jakobson, Jorgen Matsi, Elo Süld ja paljud teised. Õppima tulekuks piiranguid ei ole ning osalema oodatakse kõiki.

„2018. aasta talveülikooli programm koondab sel aastal nii täiesti uusi ja oodatud kui ka traditsioonilisi kõrgelt hinnatud täiendusõppekursusi aktuaalsetel teemadel,“ selgitab talveülikooli projektijuht Esta Pilt. „Esmakordselt pakume näiteks koolitusi „Empaatia, mõistmine, moraal“, „Juhi tööriistad tiimis varjul oleva potentsiaali avamiseks“, „Isikliku- ja tööelu dilemmad - karjääriplaneerimine muutuvas Eestis“ ja „Eesti lapse esimesed 100 sõna“,“ täiendab Pilt.

Osalejad saavad Tartu ülikooli täiendusõppe läbimist tõendava dokumendi. Täiendusõppes kogutud ainepunkte on võimalik kasutada tasemeõppe õppekavade täitmisel sobiva õppeaine olemasolul kõrgkoolis.

Täpsem info talveülikooli kursuste kohta kodulehel.

Lisainfo: Esta Pilt, TÜ talveülikooli projektijuht, tel 737 5560, esta.pilt@ut.ee

Maria Kristiina Prass
Tartu ülikooli avalike suhete spetsialist
Tel. (+372) 737 5509