Talveülikooli töötuba pälvis osalejatelt kõrge hinnangu

Veebruari alguses TÜ Tallinna esinduses toimunud talveülikooli venekeelne töötuba „Ettevõtte finantsseisundi analüüs“ sai osalejatelt hinnangu „suurepärane“.

Töötoas arutleti õppejõud Mark Kantšukoviga ettevõtte tähtsamate finantsnäitajate üle. Mõttevahetuses osalesid finantsjuhid ja -konsultandid, ökonomistid, raamatupidajaid ja laenuhaldurid. Osalejad tõdesid venekeelsete rahandusseminaride nappust ja tunnustasid võimalust ülikoolis oma teadmisi täiendada.

„Äri kaardistamine koefitsientide süsteemi järgi on uudne. Hakkan kasutama seda metoodikat ka enda ettevõttes“, märgiti töötoa tagasisides.

Osalejaid kiitsid arutelu lõpus õppejõudu ning tõid välja mitmeid teemasid, millega koostööd jätkata.

Lisateave: Karin Liikane, TÜ majandusteaduskonna programmijuht, 737 6606, karin.liikane@ut.ee