Täna algab TÜ materjaliteaduse doktorikooli teaduskonverents

Konverentsi avaettekande peab Tartu Ülikooli professor Enn Lust teemal "Nanopoorsed materjalid kaasaegsetele elektrokeemiaseadmetele". Kahe päeva jooksul annavad doktorikooli doktorandid ülevaate oma uurimistööst materjaliteaduse ning siduserialade keemia ja füüsika vallas.

Kokku esitatakse TÜ füüsika-keemiateaduskonnas, füüsika instituudis, Tallinna tehnikaülikoolis ja KBFIs teadustööd tegevate noorte teadlaste poolt kokku 21 suulist ja 29 stendiettekannet. Konverents annab põhjaliku ülevaate meie materjaliteaduse järelkasvu tegemisest. Doktorikooli tegevust toetab Euroopa sotsiaalfond meetme 1.1 "Tööjõu paindlikkust, toimetulekut ja elukestvat õpet tagav ning kõigile kättesaadav haridussüsteem" läbi SA INNOVE.

Konverentsi kava
Lisainfo: Marco Kirm, TÜ füüsika instituut, tel 5342 7170