Täna kell 20 kooli alguse kontsert Raekoja platsil

Kontserdi ühe korraldaja, TÜ 375. aastapäeva ürituste produtsendi Kulno Kungla sõnul on kontsert mõeldud nii üliõpilastele, kui ka kogu linnarahvale ning selle eesmärk on tõmmata tähelepanu Tartu Ülikooli 375. aastapäeva tähistamisele.

"ELIIDI näol on tegemist vaid selleks puhuks kokku tulnud unikaalse muusikalise kooslusega, kuhu kuuluvad Vaiko Eplik, Chalice, Raul Saaremets ja Tursk. ELIIT interpreteerib eri artistide muusikat omas, vürtsikas võtmes. Tulemus on kindlasti nauditav," ütles Kungla.

Vaiko Eplik, Chalice, Raul Saaremets ja Tursk esitavad tuntud muusikapalu Chalice´i ja ansamblite Vaiko Eplik & Eliit, Röövel Ööbik ning Ans Andur repertuaarist.

TÜ Üliõpilasesindus esitleb ürituse raames Tartu Ülikooli uut üldteklit. Üliõpilasesinduse logodega varustatud telgist saavad kiiremad tudengid endale kohapeal tekli soetada. "Kuna tekleid on piiratud arv, siis ei pruugi neid kõigile soovijatele jaguda. Võtame vastu ka ettetellimusi, sel juhul läheb mütsi kättesaamisega mõni nädal aega," ütles üliõpilasesinduse teabespetsialist Marju Himma. Himma sõnul saab iga värske tekliomanik väärika peakattega kaasa ka mõne hea mõtte üliõpilasesinduse poolt. Tekkel maksab 275 krooni. Lisaks teklile saab telgist osta ka ülikooli omanäolisi juubelimeeneid.

Õhtut juhib Vanemuise teatri näitleja Ott Sepp. Kontserdi jätkupidu toimub klubis "Kellele ei meeldiks Johnny Depp?" (Kompanii 2).

Veel infot TÜ tekli kohta aadressil: http://www.tyye.ut.ee/tekkel
Tartu Ülikooli 375. aastapäeva koduleht: /ut375

Lisainfo: TÜ 375. aastapäeva ürituste produtsent Kulno Kungla, tel 504 9658, TÜÜE teabespetsialist Marju Himma, tel 53 410 997

Anneli Maaring