Täna lõppeb tudengite fotokonkurss!

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"38697","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Aega veel on, et saata konkursile fotosid sellest, kuidas Sina näed kultuuri Tartus. Tähtaeg kukub 7. aprillil kell 23.59.

Saada oma mustvalged pildid aadressile kmm@ut.ee ning võida auhindu Fotoluksilt, Edelaraudteelt ja Artprint'ilt! Parimad tööd pannakse üles ka näitusele Eesti vanimas kunstimuuseumis.

Nõuded osalemiseks:
• Konkursil võivad osaleda kõik õppivad üliõpilased olenemata kas kõrgkool asub Tartus või mõnes muus linnas ja omandatavast kraadist.
• Fotod peavad olema tehtud Tartus ning haakuma konkurssi teemaga.
• Iga osaleja võib saata kuni 5 fotot.
• Fotod peavad olema mustvalged.
• Fotod tuleb esitada digitaalsel kujul, mille pikem külg on vähemalt 3000 pikslit, minimaalne resolutsioon 240 dpi-d ning jpeg formaadis.

Täpsema info konkursi kohta leiad TÜ kunstimuuseumi kodulehelt.

Lisainfo: Uku Peterson, Tartu Ülikooli kunstimuuseumi projektijuht, +372 737 5384, uku.peterson@ut.ee

Kadri Kirst
avalike suhete peaspetsialist