Tartu Ülikool alustab infokirja saatmist magistriõppest huvitatutele

Eelmisel õppeaastal alustatud Tartu Ülikooli bakalaureuseõppest huvitatute infokirja edastamine osutus üle ootuste populaarseks, tänaseks on infokirja tellinud üle 5000 sisseastuja. Infokiri annab Tartu Ülikoolile võimaluse olla otseses suhtluses tulevaste üliõpilastega ja pakkuda sisseastujatele tuge kogu sisseastumisperioodi vältel alates erialavalikust kuni Tartu Ülikoolis õppima asumiseni.

Nüüd alustab Tartu Ülikool infokirja saatmist ka magistriõppest huvitatutele, et hoida sisseastujaid kursis olulisemate kuupäevade ja teadaannetega.

Liitunutele tuletatakse meelde, millal kandideerimine magistriõppesse avatakse, jagatakse näpunäiteid edukaks kandideerimiseks ja informeeritakse kõige olulisemast infost, mida magistriõppesse sisseastuja võiks teada.

Esimest infokirja on oodata juba aprillikuus. Telli Tartu Ülikooli magistriõppe infokiri