TARTU ÜLIKOOL ALUSTAB UUT ÕPPEAASTAT AVAAKTUSEGA

Tervitusega esinevad avaaktusel Tartu linnapea Laine Jänes ning haridus- ja teadusministeeriumi kõrghariduse ja teaduse asekantsler Kristjan Haller. Üliõpilaste nimel tervitab aktusel uusi tudengeid TÜ Üliõpilasesinduse aseesimees Krista Üts ning esmakursuslaste nimel psühholoogia eriala 1. aasta üliõpilane Maarja Rand. Avaaktusel esineb Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor.

Ülikooli õigus-, arsti-, filosoofia-, sotsiaal-, kehakultuuri-, majandus- ning matemaatika-informaatikateaduskonna avaaktused toimuvad samal päeval samuti ülikooli aulas.
Usuteaduskonna avaaktus toimub samal päeval peahoone auditooriumis 102, bioloogia-geograafiateaduskonna avaaktus toimub teaduskonna Vanemuise 46 õppehoone ringauditooriumis ning füüsika-keemiateaduskonna avaaktus toimub keemiahoone ringauditooriumis (Jakobi 2).
Ülikooli haridusteaduskonna ja õpetajate seminari avaaktus toimub seminari aulas (Salme 1a).

Tartu Ülikooli Pärnu, Narva ja Türi kolledži ning Õigusinstituudi avaaktused toimuvad samuti 29. augustil. TÜ Euroopa kolledži avaaktus toimub 16. septembril ülikooli aulas.
Avatud ülikooli avaaktus toimub 30. septembril kell 12 ülikooli aulas.

Täpne teaduskondade ja kolledžite avaaktuste kava asub aadressil http://www.kylalisele.ut.ee/67877

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht