Tartu ülikool avab huvilistele uksed

Koolivaheaja kolmapäeval, 24. oktoobril toimub Tartu ülikoolis lahtiste uste päev, mille raames on kõigil võimalik ülikoolieluga tutvuda. Huvilisi ootavad infotunnid ja ekskursioonid õppehoonetesse, külastada saab ka loenguid.

TÜ turunduse peaspetsialist Piret Normet märkis, et sügisese lahtiste uste päeva mõte on anda abiturientidele ja teistele ülikooli astuda soovijatele võimalus tutvuda Tartu ülikooli õppimisvõimalustega juba enne riigieksamite osas valiku langetamist.

"Lahtiste uste päev annab hea võimaluse uurida nii tudengite kui õppejõudude käest täpsemalt, mida üks või teine eriala endast kujutab ja kas see oleks nende jaoks parim valik või leidub midagi, mis ehk rohkem nende vajadustele ja ootustele vastab. Näost näkku suhtlemine võimaldab saada põhjalikumat infot kui kodulehel kirjas on," ütles Normet.

Abituriendid saavad kuulata loenguid, õppekavade tutvustusi ja külastada infotunde. Samuti on võimalik tutvuda õppehoonete, laborite, TÜ raamatukogu, spordiklubi, botaanikaaia ja üliõpilaselamutega.

Rohkem infot ja täpne programm aadressil www.ut.ee/lahtiseduksed.

Lisainfo: Piret Normet, TÜ turunduse peaspetsialist, tel 737 6271, e-post piret.normet@ut.ee