Tartu ülikool kuulutas välja rahvusülikooli tunnuslause konkursi

Täna rahvusülikooli 97. aastapäeva tähistav Tartu ülikool vaatab tulevikku ja kuulutas sajandale sünnipäevale mõeldes välja konkursi rahvusülikool 100 tunnuslause leidmiseks.

1. detsembril 2019. aastal tähistab Tartu ülikool rahvusülikooli 100. aastapäeva. Selleks, et tõsta esile Tartu ülikooli rolli eesti keele ja kultuuri hoidja ning arendajana maailmas, kutsume ülikooliperet üles esitama ideid rahvusülikoolile väärilise tunnuslause leidmiseks. Hea tunnuslause on lühike, tähtpäevast lähtuv, ülikooli väärtusi kandev ja tulevikku vaatav. Aega hästi kõlavate mõtete seadmiseks ja esitamiseks on 1. veebruarini 2017. aastal.

Tunnuslause konkursi tingimused:

-          Tunnuslause on põhjendatud.

-          Tunnuslause annab edasi ülikooli väärtuseid ja/või eesmärke.

-          Tunnuslause on tulevikku vaatav.

-          Tunnuslause on pigem lühike (soovituslik tähemärkide arv koos tühikutega on kuni 40 tähemärki).

-          Tunnuslause konkurss kestab 1. detsembrist 2016 kuni 1. veebruarini 2017.

-          Tunnuslause tuleb konkursile esitada veebivormi kaudu, mis asub siin: tunnuslause konkurss

Lisainfo: Jaan Rosental, TÜ turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja, 511 8593, jaan.rosental@ut.ee

Viivika Eljand-Kärp