Tartu Ülikool pidas spordipäeva

Kõige suurema osavõtjaskonnaga spordialal korvpallis oli võidukas Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi meeskond ning TÜ/Makroflex naiskond. Minijalgpalliturniiri võitis Fauna.

Lauatenniseturniiri parimaks osutus Rasmus Hütt, parim naistennisist oli Kaja Freiman ning meestennisist Ott Raidla. Sõude-ergomeetritel läbis 2000 meetri distantsi parima ajaga Alvar Räägel.

Meelelahutuslikud osavusalad õnnestusid kõige paremini Andres Salul. Juhtide mitmevõistluse parim oli ülikooli finantdirektor Taimo Saan. Traditsionaalse jalgpalliturniiri Tartu Ülikooli ja SEB töötajate vahel võitis tulemusega 5:2 Tartu Ülikool.

Spordipäeval sai oma oskuseid sai proovile panna sõude-ergomeetritel, mini-lauatennises, aeroobika- ja alpinismitreeningutel ning erinevatel osavusaladel kergejõustikuhallis.

Kell 12.15 algasid TÜ spordihoones turniirid korvpallis, tennises, lauatennises ja TÜ staadionil minijalgpallis. Spordipäeva meeleolukas lõpp jõudis kätte ööklubis Atlantis, kus kell 21 anti tublimatele üle auhinnad.

Spordipäeva parimate tulemusi vaata siit: www.tysk.ee.

Ande Etti
TÜ pressiesindaja