TARTU ÜLIKOOL SAI VALMIS ÜHE OSA RIIKLIKUST ÕPPEKAVAST

"Tartu Ülikool annab valminud ainekavad üle teadmisega, et ülikooli panus Eesti hariduselu arendamisse aitab kaasa tänaste valupunktide lahendamisele," ütles TÜ haridusteaduskonna dekaan Katri Raik. "Tartu Ülikooli õppekava arenduskeskuse poolt antud panus riikliku üldhariduse õppekava loomisel on jõudnud vahekokkuvõtete tegemiseni ning sellega seoses soovime tänada kõiki neid inimesi, kes olid ja on seotud protsessiga."

Kolmapäeval, 4. oktoobril kell 16.30 toimub TÜ ajaloo muuseumi valges saalis TÜ haridusteaduskonna õppekava arenduskeskuse tänuüritus, kus tänatakse koostööpartnereid tehtud töö ja abi eest üldhariduse õppekava väljatöötamisel.

TÜ haridusteaduskonna õppekava arenduskeskus korraldas loodusõpetuse, bioloogia, geograafia, keemia, füüsika, ajaloo ja kunsti õppeaine ainekirjelduste ja ainekavade ning läbivate teemade lisa väljatöötamise. Ainekavade väljatöötamisel osales aastatel 2000–2006 kokku üle 150 haridus- ja koolielu spetsialisti ning eksperdi Eesti avalikust ja mittetulundussektorist.

Tartu Ülikool jätkab õppekavade arendustööga seotud tegevusi vastavalt Haridus- ja Teadusministeeriumiga sõlmitud lepingule aastani 2010.

Lisainfo: TÜ haridusteaduskonna dekaan Katri Raik, tel 515 3394

Liina Jürgen