Tartu Ülikooli 28 üliõpilast saavad Rotalia stipendiumi

Reedel, 6. septembril kell 17.00 annab USA stipendiumifond Rotalia Foundation pidulikul aktusel Tartus korporatsioon Rotalia majas (Tähe 3) Eesti avalik-õiguslike ülikoolide üliõpilastele üle 50 stipendiumi, mis põhinevad erannetusel ja millest igaühe suurus on 2000 eurot. Üle poole stipendiumidest on määratud Tartu Ülikooli üliõpilastele.

Rotalia Foundation jagab igal aastal Eesti avaõiguslike ülikoolide (Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia) üliõpilastele 50 stipendiumi. Stipendiumi makstakse päevases või statsionaarses õppevormis bakalaureuseõppe teise aasta, integreeritud õppe eelviimase aasta (nominaalse õppeaja järgi) või magistriastme esimese aasta üliõpilastele.

Vaata allolevast tabelist, kes Tartu Ülikooli tudengitest saavad sel aastal Rotalia stipendiumi.

Lisateave: Sirje Mark, Rotalia stipendiumikomitee sekretär, 507 3729, sirje.mark@ut.ee